dietetyk warszawa poradnia dietetyczna warszawa

Zapraszamy do warszawskiej Poradni Dietetycznej  w której kompleksowo zadbamy o zmianę Twojego stylu życia na lepsze. W naszej nowocześnie wyposażonej, specjalistycznej placówce rozpoczniesz skuteczną walkę z otyłością lub chorobami dietozależnymi i sercowymi.

Dbamy o pełen komfort i bezpieczeństwo

Dzięki nowoczesnemu sprzętowi do badań i pomiarów oraz licencjonowanemu oprogramowaniu medycznemu jesteśmy w stanie zapewnić Ci jak najwyższy komfort wizyty. Podczas pierwszego spotkania przeprowadzamy szczegółową rozmowę, by zbadać Twoje indywidualne potrzeby. Na tej podstawie ułożymy smaczny, zdrowy i pożywny jadłospis lub zaplanujemy program treningu personalnego.

Możemy pomóc każdemu

Przyjmujemy dzieci i młodzież, dorosłych oraz osoby starsze. Wiemy, jak rozmawiać z każdym pacjentem, a nasza placówka przystosowana jest do ugoszczenia również osób niepełnosprawnych. Ponadto podejmujemy się zadań, które inni dietetycy skazali na niepowodzenie – odpowiednią dietą i indywidualnie dobranymi ćwiczeniami wspomagamy leczenie chorób autoimmunologicznych oraz chorób powszechnie uznawanych za nieuleczalne.

Działamy kompleksowo! Zapraszamy na poradę dietetyka medycznego oraz dietetyka sportowego, a także do skorzystania z indywidualnych treningów z trenerem personalnym.

Polecany dietetyk w Warszawie?
Zapraszamy do rejestracji!

Dowiedz się więcej o nas i o poradach dietetycznych.