dietetyk sportowy warszawa dietetyk warszawa

Brak Ci motywacji?
Odzyskaj ją z pomocą zaufanego trenera personalnego!

Odpowiednio dostosowana do potrzeb aktywność fizyczna potrafi zdziałać cuda, zarówno w walce z nadwagą i otyłością, jak i większością chorób fizycznych a nawet zaburzeniami psychicznymi. Najważniejsze, by uświadomić sobie, że nie musi ona wiązać się z wielkimi wyrzeczeniami. Dzięki stopniowemu wdrażaniu w swoje życie kilku prostych zasad codzienne ćwiczenia staną się dla Ciebie powszedniością i nawykiem – takim samym jak poranny prysznic czy poobiedni odpoczynek na kanapie.

Oczywiście najłatwiej będzie Ci zmotywować się do pracy z drobną pomocą kogoś innego. W naszej poradni dietetycznej w Warszawie znajdziesz osobę najbardziej do tego odpowiednią. Zachęcamy do skorzystania z pomocy profesjonalnego trenera personalnego, który indywidualnie dobierze dla Ciebie ćwiczenia oraz nauczy, jak sprawić, by trening stał się przyjemnością.

Poznajcie się!

Trener personalny Piotr Michałowski

  • Licencjonowany trener rugby – aktywny
  • Były rugbysta
  • Były wioślarz – reprezentant Polski
  • Członek Komisji Gier i Dyscypliny Polskiego Związku Rugby zajmujący się antydopingiem

Wieloletnie doświadczenie i sukcesy sportowe Piotra Michałowskiego to najlepsza gwarancja jego kompetencji. Po latach motywowania samego siebie przyszedł czas na pomoc innym. Trening personalny to sztuka, która polega na obustronnym zrozumieniu i zaufaniu. To najpiękniejsze wartości, jakie można wynieść ze wspólnych spotkań!

A oto pierwsza porada trenera dla Ciebie:

Niech nie zniechęca Cię początkowe gorsze samopoczucie podczas ćwiczeń! Jeśli stopniowo przyzwyczaisz swój organizm do wysiłku fizycznego, już w niedługim czasie poczujesz, że może on tylko pomóc. Na pewno chcesz cieszyć się dobrym zdrowiem i szczupłą sylwetką – potraktuj więc trening jako codzienną rehabilitację, element niezbędny do czerpania radości z każdego dnia. Dzięki temu szybko pokochasz odprężające zmęczenie.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą treningów!
Trener personalny, Warszawa – w Poradni Dietetycznej Na Bemowie